אם זו לא הפעם הראשונה שאתם טסים חופשת סקי, אתם יודעים לאיזו חוויה אתם הולכים. אם זו הפעם הראשונה שלכם אנו רק רוצים לספר שמחכה לכם חוויה מדהימה. המדריך של בילוי כולל חבילות נופש לאתרי סקי מובחרים וכולל את כל מה שצריך לחופשת הסקי שלכם.

סקי מידע למתחילים

חופשת סקי היא חופשה שעקרה הוא ללמוד לגלוש בשלג אם מדובר במגלשיים או סנובורד. אחד הנושאים שחשוב להכיר הם כללי ההתנהגות והבטיחות בזמן שהייה באתר סקי ובזמן הגלישה. עליו נרחיב במאמר חשוב לדעת חופשת סקי.

מתי לנסוע

חופשת סקי מתחילה בחודש דצמבר ומסתימת בסוף אפריל, לרוב החודשים הטובים ביותר הם מסוף ינואר ועד סוף פברואר בשל תנאי השלג ומזג האוויר, לרוב בחודשים אלו המחיר עולה. עוד פרטים תוכלו לקרוא במאמר חופשת סקי – מתי?

ציוד לסקי

ציוד לסקי הוא יקר ומעבר לכך הוא כבד מאוד לסחיבה ודורש טיפול. לכן ישראלים הנוסעים לחופשת סקי את רוב הציוד משכירים במקום לחופשת הסקי. ההמלצה שלנו לקנות ביגודש חם ואיכותי. גרבים חמות, כפפות איכותיות ומכנסי גלישה, את כל השאר אין טעם להשקיע ולקנות.

ביטוחים

לכל טיול בחו”ל מומלץ לעשות ביטוח נסיעות, אבל הפעם בידקו כי הביטוח מכסה גם פעילות ספורט, מאחר שביטוח נסיעות לחו”ל לא מכסה סקי. קראו על בטוח סקי.

הכינו את גופכם

חופשת סקי משמעה כיף, עם זאת קחו בחשבון שמודבר בחופשה שכולה פעילות גופנית. ומדובר במאמת גופני מוגבר אלורך שעות רבות. ההמלצה שלנו היא להכין את הגוף לקראת החופשה חיזקו שרירים והגבירו את הכושר שלכם למניעת פציעות כגון גב תפוס או פציעה חמורה יותר.

סקי למתחילים

אם זו החופשה הראשונה שלכם, אין לכם מה לדאוג, בכל אתר סקי ישנם מדריכים שישמחו ללמד אתכם לגלוש. רק לאחר שתרגישו שאתם מספיק מיומנים תוכלו לעלות גבוה להרים ולגלוש. אלו שזו פעם שניה שלהם או רביעית, זה בדיוק כמו לרכב על אופנים.

שמרו על הבריאות שלכם

חופשת סקי היא חוויה אבל חשוב שנדע על הסכנות הטמונות בחופשה ולהמנע מהם. אחד הנושאים שלא מודעים אליו הוא נזקי השמש, חשוב להצטייד בקרם הגנה ולהרכיב משקפי שמש בחוץ. קרינת השמש חזקה ומוחזרת מהלבן של השלג. חושב להתלבש היטב שאתם יוצאים לשלג. אזורים רגישים כמו פנים, כפות רגלים וכפות ידיים חשוב שיהיו מכוסים היטב אלו האיברים הרגישים.

טיפים לגולשים

גלשו לפי רמת הגלישה שלכם, ובהתאם ליכולת הגופנית שלכם. בסקי יש דרגות קושי ולא כדאי להסתכן.

דאגו למנוחה אכלו ושתו בין פעילות אחת לשניה.

לרוב חבילות סקי מאפשרות את כל הפינוקים, אבל אם החלטתם לשכור רכב, חשוב שתשכירו רכב המותאם לתנאי השטח, ולהרכיב צמיגי שלג או שרשראות שלג המיוחדות למניעת החלקה. בדקו גם עם אנשי המקום על תנאי מזג האוויר באזור שאליו אתם נוסעים.

חבילות סקי

חבילות סקי הן דיל הכולל טיסה, מלון, העברות לאתר הסקי ושהיה באתר סקי מסודר עם כל הפינוקים שבו. ישנם חבילות הכוללות גם שיעורים והדרכות. הזמנת חבילת סקי חוסכת לכם את הזמן לחפש אחר טיסות, מלונות ואתר סקי מסודר ולא בהכרח שיחסוך לכם הרבה כסף. אתרי סקי באירופה שונים, ישנם אתרי סקי במזרח אירופה בבולגריה או באנדורה, שהם מתאימים לכל כיס ועד אתרי סקי יוקרתיים באלפיים של אוסטריה וצרפת.

חבילות סקי מתאימות גם לחופשת סקי משפחתית. זו הזדמנות מופלאה לטיול שכולו חוויה.

הזמנת חבילת סקי